Koeksebelt
Ontdek ons vakantie-eiland

Trekkershut Plus (4 persoons)

Beschikbaarheid en prijs
 

Locatie

Overijssel, Ommen
 

Voorzieningen

  1. Servies, bestek en pannen
  2. Servicepakketje (vaatdoek, dweil, afwasborstel, afwasmiddel, lucifers, vuilniszak, wc rol)
  3. 4 pits gasstel
  4. Apart toilet
  1. Gratis Wi-Fi
  2. Huisdiervrij
  3. Knusse veranda
  1. Koelkast
  2. Toilet
  3. Waterkoker
 

Omschrijving

Extra ruime Trekkershut Plus voor 4 personen met eigen toilet. Kom heerlijk tot rust op de gezellige veranda. Perfect geschikt voor korte verblijven.

Deze iets verhoogde trekkershut plus (2 naast elkaar) biedt net iets meer ruimte en comfort dan de standaard trekkershut. In de Trekkershut Plus is een elektrische kachel aanwezig. De extra’s zitten hem in de extra ruimte en het aanwezige toilet zodat je niet naar het toiletgebouw hoeft. Het toilet bevindt zich tussen de kamer met stapelbed en de kamer met een 2 persoonsbed.  LET OP: Er bevinden zich geen dekbedden in de trekkershut. Beddengoed dient u zelf mee te nemen, u kunt eventueel een lakenpakket plus dekbed huren.

48 recensies


  1. 9

    De hoeveelheid leuke faciliteiten en de zwemplekjes in de vecht. Het personeel, echt overal super vriendelijk en harde werkers.

    Augustus 2025 - Hugo S.

  2. 8,9

    M.n. de ligging

    Augustus 2025 - Anja W.

  3. 8,3

    Aufgeräumter, ruhiger und sauberer Platz. Tolle Bade- Sport- und andere Freizeiteinrichtungen.

    Juli 2025 - Matthias H.

  4. 9,1

    Geen recensie achtergelaten

    Juli 2025 - Ronald T.

  5. 9

    De boomhut

    Juni 2025 - Hanna T.

  6. 9

    Leuk, simpel huisje in prachtige omgeving en goede faciliteiten.

    Juni 2025 - Marleen C.

  7. 8,9

    Fantastische service dat we al eerder in de hut konden, heerlijk kunnen zwemmen, broodjes in de ochtend. We hebben ontzettend genoten! We willen volgend jaar graag terugkomen, maar dan met de caravan!

    Juni 2025 - Jenny L.

  8. 8,5

    Mooie trekkershut. Alles aanwezig. Schoon, netjes en een mooie veranda. Top!!!

    Juni 2025 - Aaldert d.

  9. 10

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2025 - Christina Z.

  10. 10

    The location was really beautiful and everything was very well organised, clean and comfortable. Thank you very much for a wonderful stay.

    Mei 2025 - Hannah S.

  11. 9

    Het contact vooraf al heel prettig geweest. De camping top, schoon, goed geregeld, onderhouden.

    Mei 2025 - Romy N.

  12. 8,6

    Heerlijk zwembad en mooi speelstrand en visplekken

    Mei 2025 - Linda J.

  13. 9

    Geen recensie achtergelaten

    Mei 2025 - Mariska B.

  14. 10

    Mooie trekkershut, lekkere bedden en douche gelegenheid super schoon. Top verblijf.

    April 2025 - Jolanda B.

  15. 8,8

    Mooie trekkershut, simpel maar zeker doeltreffend. Wel met een (simpel) ingerichte keuken en heel fijn: een toilet en stromend water :). Ik was hier 1 nachtje met mijn 17 jarige zoon, dus die ging gelijk met mij naar bed, maar als je reist met kleinere kinderen dan is dit een ideale hut omdat de slaapkamers af te sluiten zijn van het kook/eettafel vertrek. Fijn dat er nog 2 lekkere stoelen op de veranda staan. Prima te gebruiken als je op doorreis bent (zoals wij), maar ook voor langere tijd als je wel het camping gevoel wilt, maar geen zin hebt om in een tent te slapen. Wij hebben er iig met veel plezier gebruikt van gemaakt. (wij hebben het overige sanitair niet gebruikt, dus daar kan ik niets over zeggen)

    Oktober 2024 - Stefanie S.